Do kolejnego Śmiergustu pozostało:
slide_1 slide_2 slide_3 slide_4 slide_6 slide_7 slide_8 slide_9 slide_10 slide_11 slide_12

Księga gości

Korzystając z poniższego formularza, mogą Państwo podzielić się z nami przeżyciami jakie spotkały was podczas Lanego Poniedziałku w Wilamowicach, jak również pozostawić kilka Państwa słów na temat tej pięknej tradycji.
Księga gości jest moderowana przez administratora. Wpisy pojawią się na stronie po uprzedniej weryfikacji.
* pole wymagane

 

Wpisy naszych gości


Wymysioejer
09-03-2013 22:54:13
Tradycja piękna, strona także, ale jedna rzecz mnie martwi. Porównajcie zdjęcia ze starszych lat i obecne: coraz mniej chłopaków nosi kapelusze! Kapelusz to najbardziej charakterystyczny element stroju wilamowskiego śmierguśnika, bez niego nie różni sie on zbyt wiele od śmierguśników z innych miejscowości. Dlatego apeluję do chłopaków: noście kapelusze! i do dziewczyn: pomóżcie zrobić swoim chłopakom/kolegom/braciom kwiatki do kapeluszy. To chwila roboty, a efekt jest niepowtarzalny. Ja w tym roku idę w kapeluszu. Mam nadzieję, że mój apel zostanie poparty przez innych chłopaków. Do zobaczenia na śmierguście, w kapeluszu :)
ewa
17-09-2012 16:17:08
Fajna strona. Pozdrawiam serdecznie
Aneta M.
13-06-2012 02:01:06
Witam! Gratuluję fajnej stronki, takiej barwnej i przejrzyście zrobionej,…………… zresztą każda inicjatywa zareklamowania wilamowskiej kultury czy to w sieci czy w innej formie cieszy jego miłośników. Ja osobiście cieszę się bardzo, że powstał taki nowy projekt, który również będzie wspaniałą wizytówką Wilamowic! Mam jednak taką propozycję, żeby ten album Marcina był udostępniony także tu na stronie w formie elektronicznej i każdy miał możliwość zobaczenia tego dzieła, w końcu nie każdy kto zagląda na tę stronę jest z Wilamowic i ma możliwość nabycia tego albumu, a 500 wydanych egzemplarzy to jest jak kropla w morzu, a kolekcjonerów na pewno ucieszy taki prezent……………. Pozdrawiam serdecznie!
marcin
04-06-2012 14:03:32
dobra robota panie adminie, strona ciekawie się prezentuje, mam nadzieję, że treści będzie przybywać; pozdrawiam
Administrator strony
31-05-2012 14:59:05
Witam na stronie poświęconej tradycji lanego poniedziałku w Wilamowichach, czyli Śmiergust Wilamowski. Zapraszam do przeglądania strony oraz do pozostawienia wpisu w księdze gości. Serdecznie zapraszam oraz życzę miłego oglądania.

śmigus dyngus, śmiergust wilamowice, lany poniedziałek w wilamowicach, dyngus wilamowski, śmigus dyngus w wilamowicach